Misyonumuz

Yapı sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak, mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen inşaat teknolojileriyle uygun yapılar üretmek, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerini takip ederek örnek projeler üretmek, şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını sağlıklı bir şekilde büyüterek devam ettirmek, sektörde sağlıklı büyümek, şirketimizi sektöründeki diğer kuruluşların örnek alacağı firma konumuna getirmek, kalite bilincini yaymak, böylece ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Kalite ve güvenilir eserler oluşturmak temeli insana ve doğaya saygılı olmak, şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Sektörümüzde, ürün ve hizmette farklılaşmak. Çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut ve yeni, hizmet ve ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. İnşaat sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak. ORTAK DEĞERLERİMİZ Gümüş İnşaat olarak bizler; günün modasına değil, geleceğin doğrusuna karar veriyor ve bu inançla geleceği inşa ediyoruz... Gümüş İnşaat olarak en iyiyi üretmeyi amaçlıyor, bugüne değil, yarına yatırım yapıyoruz... Ortak Değerlerimizin Kilometre Taşları: Kimseyle Yarışmama: Yani her yaptığımız projede kendimizle yarışıyoruz. Kontrollü Büyüme: Her basamağı hakkını vererek, kontrollü çıkmak istiyoruz.

Kalite Politikamız

Yönetim Politikamız : Değişen dünya şartlarında yönetimler yeniden şekillenmiştir. Şirketimizde yeni yönetim anlayışı ile insan faktörünü göz ardı etmeden geleceğin temellerini inşa etmektedir. İşçi Politikamız: En değerli kaynak olarak gördüğümüz çalışanlarımızın mesleki sağlık ve emniyetlerini korumak, olası iş kazalarını ve bunların etkilerini en aza indirmek ve bunlarında etkisiyle müşterilerimizin projelerine en kalitede hizmeti sağlayabilmek için uygulanabilir tüm kanun ve yönetmeliklerle birlikte hareket etmektir. Çevre Politikamız: Çevrenin korunmasına yönelik gösterdiğimiz tüm gayretlerimiz ve ilişkilerimizde ahlaki değerlerin ışığında, bu yüksek standardı ulusal ve uluslar arası mevzulara uygun şekilde, resmi mercilerde işbirliği yaparak ve toplumla iletişim içinde korumaktır. Kalite Politikamız: Gümüş İnşaat için kalite; performans, maliyet, zaman, fiyat ve müşteri memnuniyeti gibi bileşenler açısından optimum olmaktır. Kalite hedeflerimiz modern çağda müşteri istekleri ile şekillenir. Şirketimiz için kalite; ulaşılan ve korunan düzey değil, koşullara göre yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir. Satış Sonrası Hizmet Politikamız: Yaptığımız her projenin sonuna arkasındayız.    

Gümüş İnşaat Çerez Politikası

Gümüş İnşaat KVKK Aydınlatma Metni

Gümüş İnşaat Veri Başvuru Formu